• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • 0 4564 22 2 22

8 вересня – Міжнародний день солідарності журналістів

Міжнародний день солідарності журналістів (International Day of Journalists 'Solidarity) було започатковано у 1958 році. Засновником цієї урочистої дати є Міжнародна організація журналістів, що під час IV конгресу у Бухаресті виступила з ініціативою вшанування журналіста і письменника Юліуса Фучіка, страченого гітлерівцями 8 вересня 1943 року. Його написану під час перебування у празькій в'язниці книгу «Репортаж з петлею на шиї» переклали на 70 мов світу, він став Національним героєм Чехословацької Соціалістичної Республіки.

В кінці 20 століття на черговій конференції ООН 8 вересня було названо Міжнародним днем солідарності журналістів. Таким чином, цей день є не просто черговим професійним святом, але і день, коли всі журналісти можуть відчути своє єднання, солідарність. 

Традиційно цього дня в усьому світі проходять конференції, з'їзди за участю ЗМІ. Саме 8 вересня  за прогресивну професійну діяльність, що сприяє збереженню миру і розвитку співробітництва та єдності журналістів, визначають лауреатів Міжнародної журналістської премії і Почесної медалі імені Юліуса Фучика. Також цього дня відбувається вручення найпрестижнішої премії журналістів в США - Пулітцерівської.

Щиро вітаємо всіх працівників засобів масової інформації Дніпропетровщини із цим святом. Зичимо завжди відчувати підтримку одне одного в буднях і за будь-яких небезпечних умов, в яких доводиться працювати журналістам.

Нехай не зраджує Вас удача і творче натхнення!

Швидкий контакт

Розміщення реклами

Тел.: (04564) 2-22-22

Наша адреса

Тел.: (04564) 2-29-14
Тел/факс: (04564) 2-22-22
Телерадіокомпанія ГРАНТ
Київська область
смт. Ставище
вул. Цимбала Сергія,4
09400

Ми на мапі