• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • 0 4564 22 2 22

Очільник Київщини взяв участь у програмі «Власний погляд» на телеканалі «Рада». Під час ефіру, голова Київської облдержадміністрації розповів про підготовку до волевиявлення громадян в області та зазначив, що вибори на Київщині пройдуть спокійно, чесно і прозоро.

«Область готова до проведення виборів. Усі 1405 дільниць на Київщині вже працюютьта завершили підготовкудо 25 травня.  Крім того, створені штаби оперативного реагування, діє об’єднаний штаб усіх відомств, гілок влади та громадських організацій. Так, є ймовірність спроб зриву на виборчих дільницях. Та провокаторам ми зможемо дати гідну відсіч. Обласна влада разом із громадськими організаціями,  прокуратурою, СБУ, міліцією зробили усе для того, аби вибори пройшли чесно, спокійно і прозоро», - наголосив він.

Також Володимир Шандра розповів, що в області очікується доволі висока явка виборців на дільниці, адміністративний тиск на виборців відсутній, правоохоронні органи виконують свої обов’язки, а влада і громада готові оперативно реагувати на будь-які виклики, які можуть виникнути під час виборчого процесу.

«Надзвичайно важливо, аби підрахунок голосів також пройшов чесно і прозоро. І громада, і влада, і політичні партії активно працюють над цим. Задіяна значна кількість спостерігачів. Зокрема, у Київській області буде більше ста спостерігачів з ОБСЄ та інших міжнародних організацій. Необхідно, щоб вся міжнародна спільнота визнала вибори в Україні легітимними, демократичними, в межах чинного законодавства», — зазначив під час ефіру голова Київської облдержадміністрації.

Повну версію відео можна подивитись тут

https://www.youtube.com/watch?v=FQvFa5V5cxY

Швидкий контакт

Розміщення реклами

Тел.: (04564) 2-22-22

Наша адреса

Тел.: (04564) 2-29-14
Тел/факс: (04564) 2-22-22
Телерадіокомпанія ГРАНТ
Київська область
смт. Ставище
вул. Цимбала Сергія,4
09400

Ми на мапі