• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • 0 4564 22 2 22

У місті Бровари пройшли заходи з вшанування  28-ї річниці    Чорнобильської катастрофи. Біля пам’ятника «Героям Чорнобиля» відбувся мітинг – реквієм за участі голови Київської облдержадміністрації, ветеранів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС та громади міста. Панахиду за жертвами Чорнобильської катастрофи провів Митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.

28 років минуло від найбільшої за всю історію ядерної енергетики екологічно-соціальної катастрофи, а за іронією долі 6 років тому, будучи міністром МНС, я відкривав пам’ятник «Героям Чорнобиля». Аварія та її страшні наслідки ретельно вивчаються й сьогодні. У фахівців є загальне уявлення про неї. Однак, для більшої частини населення у світі аварія дотепер залишається явищем, якого остерігаються і мало розуміють. У День Чорнобильської трагедії по всіх церквах лунають дзвони пам’яті за ліквідаторами аварії, а біль Чорнобиля назавжди залишиться у наших серцях», - зазначив голова.

Ми будемо вічно пам’ятати кожного героя, хто загинув під час ліквідації на ЧАЕС.

На даний час, на Київщині проживає 40 тис. ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та 600 тис. постраждалих.

Нагадаємо, що 26 квітня 1986 році о 1-й годині 24 хвилини під час планової зупинки енергоблоку №4 Чорнобильської атомної електростанції трапилась аварія, яка класифікується за шкалою оцінок подій на АС – найвищим рівнем. Руйнування мало вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Відбувся радіоактивний викид потужністю в 300 Хіросім. Розпочалося радіоактивне зараження території України і прилеглих держав. Через тридцятикілометрову зону пройшло близько шестисот тисяч людей-ліквідаторів аварії, робітників усіх професій. Указом Президії  Верховної ради Української Радянської Соціалістичної Республіки  від 29 березня 1990 року день 26 квітня оголошено Днем Чорнобильської трагедії. 

Швидкий контакт

Розміщення реклами

Тел.: (04564) 2-22-22

Наша адреса

Тел.: (04564) 2-29-14
Тел/факс: (04564) 2-22-22
Телерадіокомпанія ГРАНТ
Київська область
смт. Ставище
вул. Цимбала Сергія,4
09400

Ми на мапі