• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • 0 4564 22 2 22

На Білоцерківщині громадяни продовжують активно допомагати українським військовим. Люди здають кошти, допомагають харчами, медикаментами, господарчими товарами. Цього разу суттєву допомогу надали активісти Білоцерківського районного товариства бджолярів «Нектар», яке очолює Григорій Анатолійович Цехмістренко.

8 квітня у 72-гу механізовану бригаду було передано 200 кілограм квіткового та соняшникового меду. Напередодні бджолярі передали зразки продукції до ветлабораторії і там спеціалісти провели необхідну перевірку. Продукт відповідає усім необхідним вимогам. «А якже інакше, вони ж наші захисники, тож маємо віддавати їм усе найкраще», - каже Григорій Анатолійович.
За словами керівництва бригади, цей корисний продукт подадуть військовим до Великоднього святкового столу. І смачно, і корисно.
Вітчизняне військо на даний момент знаходиться в непростому становищі – не вистачає багатьох потрібних речей, техніки, обладнання. Однак є велике бажання військових захищати свою країну. В цьому їм не поступаються і звичайні громадяни. «Ми розуміємо, що зараз багато проблем в державі і громадяни мають активно допомагати нашій армії, хто чим і як може. Тут не може бути принципу «моя хата з краю». Тільки разом, усією великою українською громадою ми зможемо подолати як зовнішні, так і внутрішні загрози», - вважає головний бджоляр.
Доречі, районні бджолярі є постійними ініціаторами різних благодійних акцій. Вже традиційно щороку вони передають мед у дитячі будинки та інші соціальні заклади.

Швидкий контакт

Розміщення реклами

Тел.: (04564) 2-22-22

Наша адреса

Тел.: (04564) 2-29-14
Тел/факс: (04564) 2-22-22
Телерадіокомпанія ГРАНТ
Київська область
смт. Ставище
вул. Цимбала Сергія,4
09400

Ми на мапі