• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • 0 4564 22 2 22

З 1 квітня по 1 травня 2014 року на Київщині відбудеться Всеукраїнська акція Червоного Хреста під гаслом „Місія доброчинності”. Під час акції будуть здійснюватися цілеспрямовані заходи щодо надання місцевим осередкам Товариства Червоного Хреста в довгострокове користування приміщеня для роботи та створення в них запасів одягу, перев’язувального матеріалу, продуктів харчування, речей першої необхідності на випадок надзвичайних ситуацій.

Також відбудеться збір благодійних внесків, продовольства, одягу та взуття, ліків, засобів гігієни, будівельних матеріалів для соціально-побутової допомоги одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, ветеранам війни, дітям із неблагополучних сімей.

Як повідомив голова Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олег Гуленко, Департамент освіти і науки облдержадміністрації буде проводити у навчальних закладах області роботу щодо залучення учнівської молоді до членства в Товаристві Червоного хреста.

У свою чергу, інші департаменти також будуть брати активну участь у Всеукраїнському акції Червоного Хреста під гаслом „Місія доброчинності”.

Швидкий контакт

Розміщення реклами

Тел.: (04564) 2-22-22

Наша адреса

Тел.: (04564) 2-29-14
Тел/факс: (04564) 2-22-22
Телерадіокомпанія ГРАНТ
Київська область
смт. Ставище
вул. Цимбала Сергія,4
09400

Ми на мапі