• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • 0 4564 22 2 22

Відбулась нарада голови Київської облдержадміністрації з представниками робочої групи аграріїв області, в ході якої розглядали актуальні проблеми в сільськогосподарській галузі.

«Підписання політичної частини Угоди про асоціацію з ЄС відкриває перед Україною нові перспективи, а відтак, і ставить нові вимоги. Настав час перейти від гасел до конкретних дій, аби створити умови для підвищення конкурентоздатності українських товарів на європейському ринку», - наголосив Володимир Шандра.

В ході засідання розглянули питання щодо перспектив розвитку аграрного сектору, механізми спрощення дозвільної системи для ефективного ведення сільського господарства та оподаткування товаровиробників, а також розвиток та підтримка галузі тваринництва. Актуальним, на сьогодні, є питання відродження села шляхом створення робочих місць та просвітницької діяльності серед молоді.

Результатом зустрічі стало створення компетентного профільного громадського об’єднання, робочої групи з представників аграрного бізнесу, яка займатиметься стратегічними питаннями розвитку аграрної галузі та репрезентуватиме собою систему фахової громадської експертизи діяльності виконавчого органу влади.

 

Швидкий контакт

Розміщення реклами

Тел.: (04564) 2-22-22

Наша адреса

Тел.: (04564) 2-29-14
Тел/факс: (04564) 2-22-22
Телерадіокомпанія ГРАНТ
Київська область
смт. Ставище
вул. Цимбала Сергія,4
09400

Ми на мапі