• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • 0 4564 22 2 22

В Київській обласній державній адміністрації відбулася нарада щодо стану та перспектив розвитку агропромислового комплексу Київщини на 2014 рік за участю директора департаменту агропромислового розвитку Олександра Шевченка та представників аграрних підприємств регіону.

У ході роботи розглядалися питання стосовно стану розвитку галузі тваринництва за січень-лютий 2014 року, охорони праці у господарствах Київської області, застосування продукції біосинтезу в галузі рослинництва та поєднання науки і виробництва в сучасних умовах ведення аграрного бізнесу та ін.

«Сьогодні на Київщині планується збільшити виробництво сільськогосподарської продукції на 5%. На сьогоднішній день, весняно-польові роботи розпочаті у 15 районах. Також хочу зазначити, що ми плануємо зібрати зерна і зернобобових культур не менше, ніж у минулому році», - наголосив Олександр Шевченко.

Загалом, в області вже підживлено 189,3 тис. га озимих зернових, що становить 88% до загальної посіяної площі, з них 170, 9 тис. га озимої пшениці. Запланована загальна посіяна площа в області – 607,3 тис. га.

Як зазначив директор департаменту, область забезпечена кондиційним насінням ярих культур на 103% до потреби.

«Хочу сказати, що у разі потреби в області є можливість задовольнити попит у насінні всіх суб’єктів в усіх районах максимально перспективними сортами і гібридами сільськогосподарських культур, зокрема, з державного насіннєвого фонду», - зазначив Олександр Шевченко.

Під час проведення наради директор департаменту зазначив, що одним із джерел допомоги та фінансування також є форвардні закупівлі. Зараз під урожай 2014 року укладено форвардні біржові контракти на близько 55 мільйонів на поставку продовольчого зерна в кількості більше 30 тис. тонн.

Швидкий контакт

Розміщення реклами

Тел.: (04564) 2-22-22

Наша адреса

Тел.: (04564) 2-29-14
Тел/факс: (04564) 2-22-22
Телерадіокомпанія ГРАНТ
Київська область
смт. Ставище
вул. Цимбала Сергія,4
09400

Ми на мапі